Saturday, September 6, 2014

Παμπεριφερειακό Πρωτάθλημα Συλλόγων Θάλασσας (33 ΜΕΤΑΛΛΙΑ (5 ΧΡΥΣΑ, 11 ΑΡΓΥΡΑ, 17 ΧΑΛΚΙΝΑ)- ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΦΩΤΟ ΕΔΩ

To Σάββατο 30 και την Κυριακή 31 Αυγούστου τελέστηκαν στο κολυμβητήριο της Ιτέας το Παμπεριφερειακό Πρωτάθλημα Συλλόγων Θάλασσας. Ο Υδραϊκός Ναυτικός Όμιλος έλαβε μέρος για έβδομη συνεχόμενη χρονιά με προπονήτρια την κα Παπαδάκη Ασπασία και τη συμμετοχή 23 κολυμβητών /τριων, οι οποίοι ξεχώρισαν για το ήθος και τη αγωνιστική τους διάθεση. Διακρίθηκαν ανάμεσα σε δέκα ομάδες και κατέκτησαν 33 ΜΕΤΑΛΛΙΑ (5 ΧΡΥΣΑ, 11 ΑΡΓΥΡΑ,  17 ΧΑΛΚΙΝΑ).

Στους αγώνες συμμετέχουν οι Σύλλογοι: Α.Ν.Ο. ΖΑΚΥΝΘΟΥ, Α.Ο.ΠΑΡΟΥ, ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΨΥΧΑΓΩΓΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΜΕΔΕΩΝ, ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ, ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ, ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΔΙΑΥΛΟΥ ΩΡΕΩΝ, ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ, ΥΔΡΑΙΚΟΣ Ν.Ο.
Στη γενική βαθμολογία κατέλαβαν την τρίτη θέση, ενώ στην κατηγορία εφήβων και στην κατηγορία κορασίδων, παγκορασίδων Α, παγκορασιδών Β την δεύτερη θέση.
Ευχαριστούμε όλους όσους συμμετείχαν σε αυτή την επιτυχία και ευχόμαστε ακόμα περισσότερες διακρίσεις από τους αθλητές/τριες του συλλόγου μας.
Την αποστολή συμπλήρωναν οι παρακάτω:
1.      ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ- 2Ος 100 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΑΝΔΡΩΝ
2.      ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ- 1Ος 50 ΠΡΟΣΘΙΟ, 2Ος 100 ΠΡΟΣΘΙΟ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β
3.      ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΚΑΛΛΙΑ- 3Η 100 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β
4.      ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΚΕΛΛΥ- 3Η 50 ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
5.      ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ
6.      ΓΚΙΩΝΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
7.      ΓΚΙΩΝΗ ΜΥΡΤΩ- 3Η 50 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
8.      ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ- 3Ος 50 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΕΦΗΒΩΝ
9.      ΚΑΡΑΒΑΝΑΤΖΗ ΜΥΡΤΩ- 1Η 50 ΠΡΟΣΘΙΟ, 1Η 100 ΠΡΟΣΘΙΟ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β, 3Η 50         ΠΡΟΣΘΙΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
10.  ΜΑΡΚΟΥ ΑΛΙΚΗ-2Η 50 ΥΠΤΙΟ, 2Η 100 ΥΠΤΙΟ, 3Η 100 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
11.  ΜΠΟΥΤΣΙΟΥΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ- 3Ος 100 ΠΡΟΣΘΙΟ ΠΑΙΔΩΝ
12.  ΝΟΜΙΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ- 3Ος  100 ΥΠΤΙΟ ΑΝΔΡΩΝ
13.  ΠΑΓΑΝΗ  ΙΩΑΝΝΑ- 2Η 50 ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ, 2Η 100 ΠΡΟΣΘΙΟ, 3Η 50 ΠΡΟΣΘΙΟ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
14.  ΠΑΓΑΝΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ- 2Ος 100 ΥΠΤΙΟ ΑΝΔΡΩΝ
15.  ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΟΣ- 3Ος 50 ΥΠΤΙΟ, 3Ος 50 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α
16.  ΠΛΕΥΡΙΡΗ ΕΛΕΝΗ- 3Η 100 ΥΠΤΙΟ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β
17.  ΠΡΟΥΣΑΛΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ
18.  ΡΟΚΟ ΚΡΙΣΤΙΑΝΑ-1Η 50 ΥΠΤΙΟ, 2Η 50 ΕΛΕΥΘΕΡΟ, 3Η 100 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α
19.  ΡΟΚΟ ΤΑΤΙΑΝΑ- 3Η 100 ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α
20.  ΡΟΚΟΖΙΓΙΑ ΘΑΝΑΣΗΣ
21.  ΡΟΝΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ- 2Ος 50 ΥΠΤΙΟ ΑΝΔΡΩΝ
22.  ΣΑΡΑΝΤΗ ΦΥΛΛΙΝΑ- 3Η 50 ΠΡΟΣΘΙΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
23.  ΣΚΟΡΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ- 1Ος 50 ΠΡΟΘΙΟ, 2Ος 50 ΕΛΕΥΘΕΡΟ, 2Ος 50 ΥΠΤΙΟ ΕΦΗΒΩΝ
4χ50 ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ 3Η ΘΕΣΗ –ΡΟΝΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ, ΜΠΟΥΤΣΙΟΥΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, ΠΑΓΑΝΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ, ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
4χ50 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΑΝΔΡΩΝ 3Η ΘΕΣΗ – ΠΑΓΑΝΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ, ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΟΣ, ΝΟΜΙΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΜΕ ΠΡΟΠΟΝΗΤΡΙΑ ΤΗΝ Κα ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΣΠΑΣΙΑ, ΑΠΟ ΤΟ Δ.Σ. ΤΟΥ Υ.Ν.Ο Κα ΜΑΥΡΟΜΑΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, Κος ΜΠΑΡΤΣΙΩΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ.







ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΑΜΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΥΛΛΟΓΩΝ ΘΑΛΑΣΣΑΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΙΤΕΑΣ 30-31 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2014

50 μ. ΕΛΕΥΕΘΕΡΟ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΕΠΙΔΟΣΗ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΑΝΔΡΩΝ
ΠΑΓΑΝΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ
00,28,90
4Ος

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
00,29,02
5Ος
ΕΦΗΒΩΝ
ΣΚΟΡΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
00,31,62
2Ος

ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ
00,31,76
3Ος
ΠΑΙΔΩΝ
ΜΠΟΥΤΣΙΟΥΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
00,33,60
10Ος
ΠΑΜΠ. Α
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΟΣ
0030,44
3Ος

ΡΟΚΟΖΙΓΙΑ ΘΑΝΑΣΗΣ
00,34,96
8Ος
ΠΑΜΠ. Β
ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ
00,41,19
5Ος
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΓΚΙΩΝΗ ΜΥΡΤΩ
00,40,74
3Η
ΠΑΓΚ. Α
ΡΟΚΟ ΚΡΙΣΤΙΑΝΑ
00,36,04
2Η

ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ
00,37,17
5Η
ΠΑΓΚ. Β
ΠΛΕΥΡΙΤΗ ΕΛΕΝΗ
00,41,25
4Η

ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΚΑΛΛΙΑ
00,43,67
5Η

100μ. ΕΛΕΥΘΕΡΟ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΕΠΙΔΟΣΗ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΑΝΔΡΩΝ
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
01,03,63
2Ος

ΝΟΜΙΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
01,07,51
4Ος
ΕΦΗΒΩΝ
ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ
01,27,11
4Ος
ΠΑΜΠ. Α
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΟΣ
01,14,45
4Ος

ΡΟΚΟΖΙΓΙΑ ΘΑΝΑΣΗΣ
01,21,69
7Ος
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΜΑΡΚΟΥ ΑΛΙΚΗ
01,30,50
3Η

ΓΚΙΩΝΗ ΜΥΡΤΩ
01,36,10
5Η
ΠΑΓΚ. Α
ΡΟΚΟ ΚΡΙΣΤΙΑΝΑ
01,25,20
3Η

ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ
01,26,45
4Η
ΠΑΓΚ. Β
ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΚΑΛΛΙΑ
01,40,88
3Η

ΓΚΙΩΝΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
01,44,20
6Η



50μ. ΥΠΤΙΟ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΕΠΙΔΟΣΗ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΑΝΔΡΩΝ
ΡΟΝΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
00,35,75
2Ος

ΝΟΜΙΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
00,36,65
5Ος
ΕΦΗΒΩΝ
ΣΚΟΡΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
00,39,15
2Ος

ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ
00,49,52
5Ος
ΠΑΜΠ. Α
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΟΣ
00,39,37
3Ος
ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΣΑΡΑΝΤΗ ΦΥΛΛΙΝΑ
00,47,98
5Η
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΜΑΡΚΟΥ ΑΛΙΚΗ
00,45,15
2Η
ΠΑΓΚ. Α
ΡΟΚΟ ΚΡΙΣΤΙΑΝΑ
00,41,52
1Η

ΡΟΚΟ ΤΑΤΙΑΝΑ
00,50,93
6Η
ΠΑΓΚ. Β
ΠΛΕΥΡΙΤΗ ΕΛΕΝΗ
00,49,33
4Η

ΓΚΙΩΝΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
00,58,84
7Η



100μ. ΥΠΤΙΟ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΕΠΙΔΟΣΗ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΑΝΔΡΩΝ
ΠΑΓΑΝΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ
01,18,74
2Ος

ΝΟΜΙΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
01,20,65
3Ος
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΜΑΡΚΟΥ ΑΛΙΚΗ
01,43,84
2Η
ΠΑΓΚ. Β
ΠΛΕΥΡΙΤΗ ΕΛΕΝΗ
01,50,62
3Η

50μ. ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΕΠΙΔΟΣΗ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΑΝΔΡΩΝ
ΠΑΓΑΝΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ
00,31,86
4Ος

ΡΟΝΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
00,34,17
6Ος
ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΚΕΛΛΥ
00,42,85
3Η
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΠΑΓΑΝΗ  ΙΩΑΝΝΑ
00,44,33
2Η
ΠΑΓΚ. Α
ΠΡΟΥΣΑΛΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ
0052,16
4Η




100μ. ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΕΠΙΔΟΣΗ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΠΑΓΚ. Α
ΡΟΚΟ ΤΑΤΙΑΝΑ
01,53,41
3Η

ΠΡΟΥΣΑΛΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ
02,13,71
4Η




50μ. ΠΡΟΣΘΙΟ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΕΠΙΔΟΣΗ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΕΦΗΒΩΝ
ΣΚΟΡΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
00,43,11
1Ος
ΠΑΙΔΩΝ
ΜΠΟΥΤΣΙΟΥΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
00,41,75
4Ος
ΠΑΜΠ. Α
ΡΟΚΟΖΙΓΙΑ ΘΑΝΑΣΗΣ
00,46,16
5Ος
ΠΑΜΠ. Β
ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ
00,45,39
1Ος
ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΚΑΡΑΒΑΝΑΤΖΗ ΜΥΡΤΩ
00,45,54
3Η

ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΚΕΛΛΥ
00,47,63
6Η
ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΣΑΡΑΝΤΗ ΦΥΛΛΙΝΑ
00,50,31
3Η
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΠΑΓΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ
00,44,90
3Η
ΠΑΓΚ. Α
ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ
00,52,13
6Η

ΠΡΟΥΣΑΛΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ
00,55,15
7Η
ΠΑΓΚ. Β
ΚΑΡΑΒΑΝΑΤΖΗ ΜΥΡΤΩ
00,45,43
1Η

ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΚΑΛΛΙΑ
00,53,13
5Η


100μ. ΠΡΟΣΘΙΟ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΕΠΙΔΟΣΗ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΠΑΙΔΩΝ
ΜΠΟΥΤΣΙΟΥΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
01,31,71
3Ος
ΠΑΜΠ. Β
ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ
01,44,85
2Ος
ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΚΕΛΛΥ
01,43,48
4Η
ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΣΑΡΑΝΤΗ ΦΥΛΛΙΝΑ
01,56,94
5Η
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΠΑΓΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ
01,36,70
2Η

ΓΚΙΩΝΗ ΜΥΡΤΩ
01,56,99
6Η
ΠΑΓΚ. Α
ΡΟΚΟ ΤΑΤΙΑΝΑ
01,56,21
5Η
ΠΑΓΚ. Β
ΚΑΡΑΒΑΝΑΤΖΗ ΜΥΡΤΩ
01,38,84
1Η

ΓΚΙΩΝΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
01,51,28
4Η

100μ. ΜΙΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΕΠΙΔΟΣΗ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΑΝΔΡΩΝ
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
01,14,35
4Ος

ΡΟΝΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
01,25,94
9Ος

4χ50μ. ΕΛΕΥΘΕΡΟ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΕΠΙΔΟΣΗ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΑΝΔΡΩΝ
ΠΑΓΑΝΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ



ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΟΣ
01,55,75
3ΟΙ

ΝΟΜΙΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ



ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ






ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΠΑΓΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ



ΜΑΡΚΟΥ ΑΛΙΚΗ
02,32,94
6Ες

ΣΑΡΑΝΤΗ ΦΥΛΛΙΝΑ



ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΚΕΛΛΥ



4χ50μ. ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΕΠΙΔΟΣΗ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΑΝΔΡΩΝ
ΡΟΝΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ



ΜΠΟΥΤΣΙΟΥΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
02,16,49
3ΟΙ

ΠΑΓΑΝΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ



ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ






ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΜΑΡΚΟΥ ΑΛΙΚΗ



ΡΟΚΟ ΤΑΤΙΑΝΑ
02,25,61
5Ες

ΠΑΓΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ



ΡΟΚΟ ΚΡΙΣΤΙΑΝΑ




ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΕΔΩ
Auto Scroll Stop Scroll