Υδραϊκός - Γλυφάδα 11 - 10 - ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Breaking

Σάββατο 24 Φεβρουαρίου 2018

Υδραϊκός - Γλυφάδα 11 - 10

Τελικό σκορ : Υδραϊκός - Γλυφάδα 11 - 10! Συγκλονιστικό παιχνίδι με μεγάλη ανατροπή από τον Υδραϊκό στο β ημίχρονο που ανέτρεψε το 3-6 σε 6-6 και πήρε προβάδισμα ενός γκολ σε όλη τη διάρκεια του τελευταίου οκταλέπτου. Σούπερ Φλέγκας που κράτησε το σκορ στα τελευταία λεπτά με απόκρουση εξ επαφής  και χρυσό γκολ 1 λεπτό πριν  το τέλος του έμπειρου Στελλάτου που έδωσε τη νίκη στην ομάδα μας! Συγκλονιστικό παιχνίδι από τον καινούριο παίχτη μας, τον Καναδό,  Άρια Σουλεϊμανιπάκ με 4 γκολ,  3  Τοράκης  , από 2 Στελλάτος και Χαραλαμπόπουλος ! Νίκη ψυχολογίας για τη συνέχεια του πρωταθλήματος!
 Τα οκτάλεπτα :1-3, 2-3, 6-2, 2-2. Καταιγιστικός ο Υδραϊκός στο γ οκτάλεπτο σκοράροντας 6 γκολ!
 Συγχαρητήρια παιδιά σε όλους σας για το δώρο που μάς κάνατε  (στον Πρόεδρο της ομάδας Θοδωρή Μουστακαρία και σε μένα που γιορτάζουμε σήμερα )!