Sunday, September 9, 2012

ΠΑΜΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΥΛΛΟΓΩΝ ΘΑΛΑΣΣΑΣ ΙΤΕΑ 8-9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2012



 
 ΠΑΜΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΥΛΛΟΓΩΝ ΘΑΛΑΣΣΑΣ
ΙΤΕΑ 8-9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2012











περισσότερες φωτογραφίες   ΕΔΩ




ΥΔΡΑΪΚΟΣ ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
Κατηγορία
Ονοματεπώνυμο
Επίδοση
Κατάταξη
50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ



Εφήβων
Παγάνης Μπάμπης
00.29.05
2ος

Αγγελόπουλος Γιάννης
00.30.00
4ος
Παίδων
Σκόρρας Γιώργος
00.31.23
3ος
Παμπαίδων-Β
Μπουτσιούκος Γιώργος
00.39.45
5ος
Γυναικών
Βούλγαρη Κέλλυ
00.38.39
7η
Κορασίδων
Μαρκαντώνη Ματίνα
00.35.27
4η

Μάρκου Μαρίνα
00.37.44
6η
Παγκορασίδων-Α
Ρούση Ρένα
00.37.61
3η

Αναργύρου Βέννυ
00.43.60
5η
Παγκορασίδων-Β
Βούλγαρη Μαριάννα
00.44.37
6η

Τζουρντού Κυριακή
00.45.03
7η




100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ



Ανδρών
Νομικός Γιώργος
1.08.17
3ος
Εφήβων
Αγγελόπουλος Γιάννης
1.07.98
2ος

Νομικός Γιώργος
1.08.40
3ος
Παίδων
Σκόρρας Γιώργος
1.12.51
3ος
Παμπαίδων-Β
Μπουτσιούκος Γιώργος
1.26.30
5ος
Γυναικών
Βασιλείου Κατερίνα
1.21.91
3η

Βούλγαρη Μαριάννα
1.51.32
11η
Κορασίδων
Μαρκαντώνη Ματίνα
1.22.02
5η

Βασιλείου Σταματία
1.26.88
6η
Παγκορασίδων-Α
Ρούσση Ζωή
1.22.78
3η

Παγάνη Ιωάννα
1.28.45
6η
Παγκορασίδων-Β
Ζώτα Ζωή
1.45.89
6η

Γκιώνη Μυρτώ
1.48.76
7η




200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ



Εφήβων
Αγγελόπουλος Γιάννης
2.33.85
1ος
Γυναικών
Τσιτσιπά Κρυσταλλία
2.47.87
2η

Βασιλείου Κατερίνα
3.09.81
6η
Κορασίδων
Τσιτσιπά Κρυσταλλία
2.48.21
1η

Βασιλείου Κατερίνα
3.05.68
7η
Παγκορασίδων-Α
Ρούσση Ζωή
3.06.69
2η

Μάρκου Αλίκη
3.21.48
4η
Παγκορασίδων-Β
Ζώτα Ζωή
3.44.66
5η

Γκιώνη Μυρτώ
3.55.20
7η
100m ΥΠΤΙΟ



Εφήβων
Παγάνης Μπάμπης
1.17.46
1ος

Νομικός Γιώργος
1.22.27
3ος
Παίδων
Σκόρρας Γιώργος
1.33.26
4ος
Γυναικών
Βασιλείου Σταματία
1.47.17
6η

Μάρκου Αλίκη
1.50.73
7η
Κορασίδων
Μαρκαντώνη Ματίνα
1.38.52
3η

Βασιλείου Σταματία
1.42.48
4η
Παγκορασίδων-Α
Μάρκου Αλίκη
1.45.25
2η

Ρούση Ρένα
1.48.95
4η
Παγκορασίδων-Β
Βούλγαρη Μαριάννα
2.10.74
5η

Τζουρντού Κυριακή
2.23.20
6η




100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ



Εφήβων
Παγάνης Μπάμπης
1.16.56
2Ος
Γυναικών
Μάρκου Μαρίνα
1.41.74
3η

Βούλγαρη Κέλλυ
1.51.42
5η
Κορασίδων
Τσιτσιπά Κρυσταλλία
1.31.98
1η

Μάρκου Μαρίνα
1.40.35
4η
Παγκορασίδων-Α
Ρούσση Ζωή
1.43.53
1η

Παγάνη Ιωάννα
1.54.60
4η




100m ΠΡΟΣΘΙΟ



Παμπαίδων-Β
Μπουτσιούκος Γιώργος
1.43.20
2Ος
Γυναικών
Βούλγαρη Κέλλυ
1.42.95
6η

Αναργύρου Βέννυ
1.50.68
9η
Παγκορασίδων-Α
Παγάνη Ιωάννα
1.37.42
2η

Αναργύρου Βέννυ
1.53.24
5η
Παγκορασίδων-Β
Ζώτα Ζωή
1.51.32
5η

Γκιώνη Μυρτώ
2.05.28
6η




200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜ



Γυναικών
Ρούση Ρένα
3.49.46
6η












4x50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ



Ανδρών
Παγάνης Μπάμπης- Νομικός Γιώργος- Αγγελόπουλος Γιάννης- Σκόρρας Γιώργος

2.02.23

3οι
Γυναικών
Τσιτσιπά Κρυσταλλία- Παγάνη Ιωάννα- Ρούσση Ζωή- Μαρκαντώνη Ματίνα

2.25.61

5ες




4x50m MIKTH OMΑΔΙΚΗ



Ανδρών
Παγάνης Μπάμπης- Νομικός Γιώργος- Αγγελόπουλος Γιάννης- Σκόρρας Γιώργος

2.20.08

3οι
Γυναικών
Τσιτσιπά Κρυσταλλία- Παγάνη Ιωάννα- Ρούσση Ρένα- Μαρκαντώνη Ματίνα

2.47.13

4ες


ΑΠΟΝΟΜΗ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΕΚΠΡΟΣΩΠΗΣΕ ΤΗΝ ΥΔΡΑ ΓΙΑ ΠΕΜΠΤΗ  ΦΟΡΑ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΥΛΛΟΓΩΝ ΘΑΛΑΣΣΑΣ, ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΗΚΕ ΣΤΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΤΗΣ ΙΤΕΑΣ 8-9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2012,  ΚΑΤΑΚΤΩΝΤΑΣ ΣΥΝΟΛΙΚΑ 25 ΜΕΤΑΛΛΙΑ :
Την ομάδα αποτελούσαν οι παρακάτω 20 κολυμβητές/τριες:
Αγγελόπουλος Γιάννης(1 χρυσό-1 αργυρό) , Αναργύρου Βέννυ , Βασιλείου Κατερίνα( 1 χάλκινο), Βασιλείου Σταματία, Βούλγαρη Κέλλυ, Bούλγαρη Μαριάννα, Γκιώνη Μυρτώ, Ζώτα Ζωή, Μαρκαντώνη Ματίνα(1 χάλκινο), Μάρκου Αλίκη ( 1 αργυρό), Μάρκου Μαρίνα(1 χάλκινο), Μπουτσιούκος Γιώργος( 1 αργυρό), Νομικός Γιώργος(3 χάλκινα), Παγάνης Μπάμπης( 1 χρυσό-2 αργυρά),  Παγάνη Ιωάννα(1 αργυρό), Ρούσση Ζωή( 1 χρυσό-1 αργυρό-1 χάλκινο), Ρούσση Ρένα( 1 χάλκινο), Σκόρρας Γιώργος( 2 χάλκινα), Τζουρντού Κυριακή,Τσιτσιπά Κρυσταλλία(2 χρυσά-1 αργυρό), 3η θέση για την ομάδα του Υδραϊκού στη σκυταλοδρομία 4Χ 50 ελεύθερο ανδρών και    4Χ 50μικτή ομαδική ανδρών
με προπονήτρια την κ. Παπαδάκη Ασπασία.

















ΑΠΟΣΤΟΛΗ 2012
1.
Παγάνης Μπάμπης – 1χρυσό, 2 αργυρά, 2 χάλκινα
2.
Αγγελόπουλος Γιάννης - 1χρυσό, 1 αργυρό, 2 χάλκινα
3.
Νομικός Γιώργος – 5 χάλκινα
4.
Σκόρρας Γιώργος – 4 χάλκινα
5.
Μπουτσιούκος Γιώργος - 1 αργυρό
6.
Τσιτσιπά Κρυσταλλία – 2 χρυσά, 1 αργυρό
7.
Ρούσση Ζωή – 1 χρυσό, 1 αργυρό, 1 χάλκινο
8.
Παγάνη Ιωάννα - 1 αργυρό
9.
Μάρκου Αλίκη - 1 αργυρό
10.
Ρούσση Ρένα - 1 χάλκινο 
11.
Βασιλείου Κατερίνα - 1 χάλκινο 
12.
Μάρκου Μαρίνα - 1 χάλκινο 
13.
 Μαρκαντώνη Ματίνα - 1 χάλκινο 
14.
Αναργύρου Βέννυ
15.
Βαιλείου Σταματία
16.
Ζώτα Ζωή
17.
Βούλγαρη Κέλλυ
18.
Τζουρντού Κυριακή
19.
Γκιώνη Μυρτώ
20.
Βούλγαρη Μαριάννα
21.
Παπαδάκη Ασπασία - προπονήτρια
22.
Σταθάκης Σωτήρης – αρχηγός αποστολής

Auto Scroll Stop Scroll