Tuesday, November 11, 2014

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΑΓΩΝΩΝ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ Α1 ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ «2014 - 2015»



ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ  ΑΓΩΝΩΝ  ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ
Α1  ΕΘΝΙΚΗΣ  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ  ΑΝΔΡΩΝ
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ  ΠΕΡΙΟΔΟΥ   «2014 - 2015»


Α’  ΓΥΡΟΣ


1η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ              ΣΑΒΒΑΤΟ           15/11/2014
ΚΟΛ/ΡΙΟ                             ΩΡΑ                                                                                       ΟΜΑΔΕΣ
ΓΛΥΦΑΔΑΣ                        20:00                     ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                              ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ                  16:00                     ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ                    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ                     
                                                1η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                ΚΥΡΙΑΚΗ            16/11/2014
ΚΟΛ/ΡΙΟ                             ΩΡΑ                                                                                       ΟΜΑΔΕΣ
ΦΑΛΗΡΟΥ                          17:00                     ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ                             ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΠΕΙΡΑΙΑ                              18:00                     ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ                            ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
ΧΙΟΥ                                     16:30                     ΝΟ ΧΙΟΥ                                             ΠΑΟΚ
ΓΛΥΦΑΔΑΣ                        14:30                     ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΝΟ                                  ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ



2η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ              ΣΑΒΒΑΤΟ           22/11/2014
ΚΟΛ/ΡΙΟ                             ΩΡΑ                                                                                       ΟΜΑΔΕΣ
ΓΛΥΦΑΔΑΣ                        16:00                     ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                              ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ            18:00                     ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ                     ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ                    17:00                     ΠΑΟΚ                                                   ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΝΟ
Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ                     14:00                     ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ                                ΝΟ ΧΙΟΥ            
ΠΕΙΡΑΙΑ                              19:00                     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ                      ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ           
ΑΛΙΜΟΥ                              19:00                     ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ                          ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ


3η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ            ΤΡΙΤΗ                    25/11/2014
ΚΟΛ/ΡΙΟ                             ΩΡΑ                                                                                       ΟΜΑΔΕΣ
ΧΙΟΥ                                     16:30                     ΝΟ ΧΙΟΥ                                             ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  ΣΦΠ

3η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ              ΣΑΒΒΑΤΟ           29/11/2014
ΚΟΛ/ΡΙΟ                             ΩΡΑ                                                                                       ΟΜΑΔΕΣ
ΓΛΥΦΑΔΑΣ                        15:00                     ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΝΟ                                  ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ               17:00                     ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ                           ΠΑΟΚ
ΦΑΛΗΡΟΥ                          19:00                     ΑΟ  Π. ΦΑΛΗΡΟΥ                            ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΙΛΙΣΙΟ                                  17:30                     ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ                    ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΠΕΙΡΑΙΑ                              18:30                     ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ                            ΝΟ  ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
               
4η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ              ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ    5/12/2014
ΚΟΛ/ΡΙΟ                             ΩΡΑ                                                                                       ΟΜΑΔΕΣ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ            17:00                     ΝΟ  ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ                    ΠΑΟΚ
ΠΕΙΡΑΙΑ                              17:30                     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ                      ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ

4η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ              ΣΑΒΒΑΤΟ           6/12/2014
ΚΟΛ/ΡΙΟ                             ΩΡΑ                                                                                       ΟΜΑΔΕΣ
ΑΛΙΜΟΥ                              14:00                     ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ                          ΝΟ  ΧΙΟΥ
ΓΛΥΦΑΔΑΣ                        16:00                     ΑΝΟ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ                             ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΦΑΛΗΡΟΥ                          19:00                     ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ                           ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ                     19:00                     ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ                                ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ






ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ  ΑΓΩΝΩΝ  ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ
Α1  ΕΘΝΙΚΗΣ  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ  ΑΝΔΡΩΝ
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ  ΠΕΡΙΟΔΟΥ   «2014 - 2015»


5η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ              ΣΑΒΒΑΤΟ           13/12/2014
ΚΟΛ/ΡΙΟ                             ΩΡΑ                                                                                       ΟΜΑΔΕΣ
ΓΛΥΦΑΔΑΣ                        15:00                     ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ                                  ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ               17:00                     ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ                           ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ                    17:00                     ΠΑΟΚ                                                   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
ΙΛΙΣΙΟ                                  17:00                     ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ                    ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΠΕΙΡΑΙΑ                              19:30                     ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ                            ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΧΙΟΥ                                     16:30                     ΝΟ ΧΙΟΥ                                             ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ


6η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                  ΣΑΒΒΑΤΟ       20/12/2014
ΚΟΛ/ΡΙΟ                             ΩΡΑ                                                                                       ΟΜΑΔΕΣ
ΑΛΙΜΟΥ                              18:00                     ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ                          ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ          
ΓΛΥΦΑΔΑΣ                        16:00                     ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                              ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΦΑΛΗΡΟΥ                          14:00                     ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ                             ΝΟ  ΧΙΟΥ
ΙΛΙΣΙΟ                                  17:30                     ΠΑΝΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ              ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ           
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ            18:00                     ΝΟ  ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ                    ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
ΠΕΙΡΑΙΑ                              17:00                     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ                      ΠΑΟΚ
               

7η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ              ΣΑΒΒΑΤΟ           10/01/2015
ΚΟΛ/ΡΙΟ                             ΩΡΑ                                                                                       ΟΜΑΔΕΣ
ΧΙΟΥ                                     16:30                     ΝΟ  ΧΙΟΥ                                            ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ   
ΓΛΥΦΑΔΑΣ                        15:00                     ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΝΟ                                  ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ               17:00                     ΓΣ  ΝΗΡΕΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ                   ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ                    17:00                     ΠΑΟΚ                                                   ΝΟ  ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ        
Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ                     19:00                     ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ                                ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΠΕΙΡΑΙΑ                              19:30                     ΕΘΝΙΚΟΣ  ΟΦΠΦ                           ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

                               
8η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ              ΣΑΒΒΑΤΟ           17/01/2015
ΚΟΛ/ΡΙΟ                             ΩΡΑ                                                                                       ΟΜΑΔΕΣ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ            18:00                     ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ                     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ     
ΑΛΙΜΟΥ                              18:00                     ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ                          ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
ΓΛΥΦΑΔΑΣ                        16:00                     ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                              ΠΑΟΚ
ΦΑΛΗΡΟΥ                          19:00                     ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ                             ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ          
ΙΛΙΣΙΟ                                  17:30                     ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ                    ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΝΟ
ΠΕΙΡΑΙΑ                              14:00                     ΕΘΝΙΚΟΣ                                           ΝΟ ΧΙΟΥ


9η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ              ΣΑΒΒΑΤΟ           24/01/2015
ΚΟΛ/ΡΙΟ                             ΩΡΑ                                                                                       ΟΜΑΔΕΣ
ΠΕΙΡΑΙΑ                              18:00                     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ                      ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΧΙΟΥ                                     16:30                     ΝΟ  ΧΙΟΥ                                            ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΓΛΥΦΑΔΑΣ                        15:00                     ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΝΟ                                  ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ               17:00                     ΓΣ  ΝΗΡΕΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ                   ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ                    17:00                     ΠΑΟΚ                                                   ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ            
Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ                     19:00                     ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ                                ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ




ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ  ΑΓΩΝΩΝ  ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ
Α1  ΕΘΝΙΚΗΣ  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ  ΑΝΔΡΩΝ
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ  ΠΕΡΙΟΔΟΥ   «2014 - 2015»

10η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ            ΣΑΒΒΑΤΟ           31/01/2015
ΚΟΛ/ΡΙΟ                             ΩΡΑ                                                                                       ΟΜΑΔΕΣ
ΠΕΙΡΑΙΑ                              19:30                     ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ                            ΓΣ.ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΧΙΟΥ                                     16:30                     ΝΟ  ΧΙΟΥ                                            ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ            18:00                     ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ                     ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΓΛΥΦΑΔΑΣ                        16:00                     ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                              ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΦΑΛΗΡΟΥ                          19:00                     ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ                             ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
ΙΛΙΣΙΟ                                  17:00                     ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ                    ΠΑΟΚ


11η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ            ΣΑΒΒΑΤΟ           4/02/2015
ΚΟΛ/ΡΙΟ                             ΩΡΑ                                                                                       ΟΜΑΔΕΣ
Ν. ΣΜΥΡΗΣ                        19:00                     ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  ΓΣ                               ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΠΕΙΡΑΙΑ                              19:00                     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ                      ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΛΙΜΟΥ                              18:00                     ΝΟ  ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ                         ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΓΛΥΦΑΔΑΣ                        15:00                     ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΝΟ                                  ΝΟ  ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ               13:00                     ΓΣ  ΝΗΡΕΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ                   ΝΟ ΧΙΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ                    17:00                     ΠΑΟΚ                                                   ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ


Β’  ΓΥΡΟΣ
12η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ            ΣΑΒΒΑΤΟ           7/02/2015
ΚΟΛ/ΡΙΟ                             ΩΡΑ                                                                                       ΟΜΑΔΕΣ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ            18:00                     ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ                     ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΛΙΜΟΥ                              19:00                     ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ                          ΑΟ Π. ΦΑ΄ΛΗΡΟΥ
ΠΕΙΡΑΙΑ                              19:00                     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ                      ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ                     19:00                     ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ                                ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ           
ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ               17:00                     ΓΣ ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ                     ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΝΟ

12η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ           ΚΥΡΙΑΚΗ            8/02/2015
ΚΟΛ/ΡΙΟ                             ΩΡΑ                                                                                       ΟΜΑΔΕΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ                    16:00                     ΠΑΟΚ                                   ΝΟ ΧΙΟΥ


13η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ            ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ    13/02/2015
ΚΟΛ/ΡΙΟ                             ΩΡΑ                                                                                       ΟΜΑΔΕΣ
ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ               17:00                     ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ                           ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΠΕΙΡΑΙΑ                              19:00                     ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ                            ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

13η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ            ΣΑΒΒΑΤΟ           14/02/20155
ΚΟΛ/ΡΙΟ                             ΩΡΑ                                                                                       ΟΜΑΔΕΣ
ΦΑΛΗΡΟΥ                          19:00                     ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ                             ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΓΛΥΦΑΔΑΣ                        16:30                     ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΝΟ                                  ΠΑΟΚ
ΝΟ ΧΙΟΥ                             16:30                     ΝΟ ΧΙΟΥ                                             ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ               
ΙΛΙΣΙΟ                                  17:30                     ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ                    ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ


14η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ            ΣΑΒΒΑΤΟ           21/02/2015
ΚΟΛ/ΡΙΟ                             ΩΡΑ                                                                                       ΟΜΑΔΕΣ
Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ                     19:00                     ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ                                ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΝΟ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ                    17:00                     ΠΑΟΚ                                                   ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ            18:00                     ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ                     ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΓΛΥΦΑΔΑΣ                        16:00                     ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                              ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΑΛΙΜΟΥ                             18:00                     ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ                          ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΠΕΙΡΑΙΑ                              14:00                     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ                      ΝΟ  ΧΙΟΥ



ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ  ΑΓΩΝΩΝ  ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ
Α1  ΕΘΝΙΚΗΣ  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ  ΑΝΔΡΩΝ
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ  ΠΕΡΙΟΔΟΥ   «2014 - 2015»


15η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ            ΣΑΒΒΑΤΟ           28/02/2015
ΚΟΛ/ΡΙΟ                             ΩΡΑ                                                                                       ΟΜΑΔΕΣ
ΧΙΟΥ                                     16:30                     ΝΟ  ΧΙΟΥ                                            ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΠΕΙΡΑΙΑ                              18:00                     ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ                            ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΙΛΙΣΙΟ                                  17:30                     ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ                    ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ                    17:00                     ΠΑΟΚ                                                   ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ               17:00                     ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ                           ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ               
ΓΛΥΦΑΔΑΣ                        15:00                     ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΝΟ                                  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ


16η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ            ΣΑΒΒΑΤΟ           7/03/2015
ΚΟΛ/ΡΙΟ                             ΩΡΑ                                                                                       ΟΜΑΔΕΣ
ΑΛΙΜΟΥ                              19:00                     ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ                          ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΝΟ
ΠΕΙΡΑΙΑ                              18:30                     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ                      ΓΣ ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ                     17:00                     ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ                                ΠΑΟΚ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ            18:00                     ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ                     ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΦΑΛΗΡΟΥ                          19:00                     ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ                             ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΓΛΥΦΑΔΑΣ                        14:00                     ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                              ΝΟ  ΧΙΟΥ


17η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ            ΣΑΒΒΑΤΟ           14/03/2015
ΚΟΛ/ΡΙΟ                             ΩΡΑ                                                                                       ΟΜΑΔΕΣ
ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ               17:00                     ΓΣ ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ                     ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΓΛΥΦΑΔΑΣ                       16:00                     ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΝΟ                                  ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΧΙΟΥ                                    17:00                     ΝΟ  ΧΙΟΥ                                            ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΠΕΙΡΑΙΑ                              18:00                     ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ                            ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ                     19:00                     ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ                                ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ                    17:00                     ΠΑΟΚ                                                   ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ     


18η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ            ΣΑΒΒΑΤΟ           21/03/2015
ΚΟΛ/ΡΙΟ                             ΩΡΑ                                                                                       ΟΜΑΔΕΣ
ΙΛΙΣΙΟ                                  14:00                     ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ                    ΝΟ  ΧΙΟΥ           
ΦΑΛΗΡΟΥ                          19:00                     ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ                             ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΝΟ 
ΓΛΥΦΑΔΑΣ                        16:30                     ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                              ΓΣ ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΛΙΜΟΥ                              17:00                     ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ                          ΠΑΟΚ
ΠΕΙΡΑΙΑ                              19:00                     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ                      ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ            18:00                     ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ                     ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ


19η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ            ΣΑΒΒΑΤΟ           28/03/2015
ΚΟΛ/ΡΙΟ                             ΩΡΑ                                                                                       ΟΜΑΔΕΣ
ΠΕΙΡΑΙΑ                              19:00                     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ                      ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ                     19:00                     ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ                                ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ                    17:00                     ΠΑΟΚ                                                   ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ               17:00                     ΓΣ ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ                     ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΓΛΥΦΑΔΑΣ                        15:00                     ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΝΟ                                  ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΧΙΟΥ                                    16:30                     ΝΟ  ΧΙΟΥ                                            ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ









ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ  ΑΓΩΝΩΝ  ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ
Α1  ΕΘΝΙΚΗΣ  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ  ΑΝΔΡΩΝ
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ  ΠΕΡΙΟΔΟΥ   «2014 - 2015»



20η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ            ΣΑΒΒΑΤΟ           4/04/2015
ΚΟΛ/ΡΙΟ                             ΩΡΑ                                                                                       ΟΜΑΔΕΣ
ΑΛΙΜΟΥ                              18:00                     ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ                          ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ     
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ            14:00                     ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ                     ΝΟ ΧΙΟΥ            
ΠΕΙΡΑΙΑ                              18:00                     ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ                            ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΝΟ
ΙΛΙΣΙΟ                                  17:30                     ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ                    ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΦΑΛΗΡΟΥ                          17:00                     ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ                             ΠΑΟΚ  
ΓΛΥΦΑΔΑΣ                        16:00                     ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                              ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ


21η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ            ΤΕΤΑΡΤΗ           29/04/2015
ΚΟΛ/ΡΙΟ                             ΩΡΑ                                                                                       ΟΜΑΔΕΣ
ΠΕΙΡΑΙΑ                              19:00                     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ                      ΑΝΟ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ

21η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ            ΣΑΒΒΑΤΟ           2/05/2015
ΚΟΛ/ΡΙΟ                             ΩΡΑ                                                                                       ΟΜΑΔΕΣ
ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ               17:00                     ΓΣ ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ                     ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΓΛΥΦΑΔΑΣ                    17:00                     ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΝΟ                                  ΝΟ ΧΙΟΥ
ΑΛΙΜΟΥ                              17:00                     ΝΟ  ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ                         ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ                     17:00                     ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ                                ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ            
ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ                    17:00                     ΠΑΟΚ                                                   ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ


 22η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ           ΣΑΒΒΑΤΟ           9/05/2015
ΚΟΛ/ΡΙΟ                             ΩΡΑ                                                                                       ΟΜΑΔΕΣ
ΙΛΙΣΙΟ                                 17:00                     ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ  ΑΟ                   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
ΦΑΛΗΡΟΥ                          17:00                     ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ                             ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΓΛΥΦΑΔΑΣ                        17:00                     ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                              ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ            17:00                     ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ                     ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΝΟ
ΧΙΟΥ                                     17:00                     ΝΟ  ΧΙΟΥ                                            ΓΣ ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΠΕΙΡΑΙΑ                             17:00                     ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ                            ΠΑΟΚ

Auto Scroll Stop Scroll