Wednesday, October 21, 2015

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΑΓΩΝΩΝ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ Α1 ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ «2015 - 2016»













Α’  ΓΥΡΟΣ
1η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ              ΣΑΒΒΑΤΟ           24/10/2015
ΚΟΛ/ΡΙΟ                             ΩΡΑ                                                                                       ΟΜΑΔΕΣ
ΑΛΙΜΟΥ                              16:00                     ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ                           ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
ΠΕΙΡΑΙΑ                              16:00                     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ                      ΝΟ ΧΙΟΥ            
ΑΛΙΜΟΥ                              18:30                     ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ                          ΠΑΟΚ
ΙΛΙΣΙΟ                                  19:00                     ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ                    ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΝΟ
ΓΛΥΦΑΔΑΣ                        16:30                     ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                              ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ            16:00                     ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ                     ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ


2η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ              ΣΑΒΒΑΤΟ           31/10/2015
ΚΟΛ/ΡΙΟ                             ΩΡΑ                                                                                       ΟΜΑΔΕΣ
ΑΛΙΜΟΥ                              16:00                     ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ                           ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΠΕΠΑΝΟΣ                          17:00                     ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ                                       ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΠΕΙΡΑΙΑ                              17:00                     ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ                            ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΑΛΙΜΟΥ                              18:00                     ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΝΟ                                  ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ             
ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ                    17:00                     ΠΑΟΚ                                                   ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ   
ΧΙΟΥ                                     15:30                     ΝΟ ΧΙΟΥ                                             ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ


3η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ              ΤΕΤΑΡΤΗ           4/11/2015
ΚΟΛ/ΡΙΟ                             ΩΡΑ                                                                                       ΟΜΑΔΕΣ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ            19:00                     ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ                     ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΝΟ
ΦΑΛΗΡΟΥ                          20:00                     ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ                             ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΠΕΙΡΑΙΑ                              14:30                     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ                      ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
ΑΛΙΜΟΥ                              21:00                     ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ                          ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΙΛΙΣΙΟ                                  16:00                     ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ                    ΝΟ ΧΙΟΥ
ΓΛΥΦΑΔΑΣ                        18:30                     ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                              ΠΑΟΚ
               
4η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ              ΣΑΒΒΑΤΟ           7/11/2015
ΚΟΛ/ΡΙΟ                             ΩΡΑ                                                                                       ΟΜΑΔΕΣ
ΧΙΟΥ                                     15:30                     ΝΟ  ΧΙΟΥ                                            ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΛΙΜΟΥ                              16:00                     ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ                           ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΠΕΙΡΑΙΑ                              19:00                     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ                    ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΠΕΠΑΝΟΣ                          17:00                     ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ                                       ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΑΛΙΜΟΥ                              18:00                     ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΝΟ                                  ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ                    16:30                     ΠΑΟΚ                                                   ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ


5η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ              ΣΑΒΒΑΤΟ           14/11/2015
ΚΟΛ/ΡΙΟ                             ΩΡΑ                                                                                       ΟΜΑΔΕΣ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ            16:00                     ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ                     ΝΟ ΧΙΟΥ
ΦΑΛΗΡΟΥ                          18:00                     ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ                             ΠΑΟΚ
ΠΕΙΡΑΙΑ                              17:00                     ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ                            ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΝΟ
ΑΛΙΜΟΥ                              18:00                     ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ                          ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
ΙΛΙΣΙΟ                                  17:00                     ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ                    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΓΛΥΦΑΔΑ                           16:00                     ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                              ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ


6η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ              ΣΑΒΒΑΤΟ        21/11/2015
ΚΟΛ/ΡΙΟ                             ΩΡΑ                                                                                       ΟΜΑΔΕΣ
ΧΙΟΥ                                     15:30                     ΝΟ ΧΙΟΥ                                             ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ            
ΑΛΙΜΟΥ                              16:00                     ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ                           ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΠΕΙΡΑΙΑ                              17:00                     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ                      ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΛΙΜΟΥ                              18:00                     ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ                          ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ   
ΠΕΠΑΝΟΣ                          17:00                     ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ                                       ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΝΟ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ                    17:00                     ΠΑΟΚ                                                   ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
               


7η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ              ΣΑΒΒΑΤΟ              28/11/2015
ΚΟΛ/ΡΙΟ                             ΩΡΑ                                                                                       ΟΜΑΔΕΣ
ΓΛΥΦΑΔΑΣ                        16:00                     ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                              ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ         
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ            18:00                     ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ                     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΦΑΛΗΡΟΥ                          19:00                     ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ                             ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΕΙΡΑΙΑ                              16:00                     ΕΘΝΙΚΟΣΟΦΠΦ                             ΝΟ  ΧΙΟΥ           
ΑΛΙΜΟΥ                              18:00                     ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ                                  ΠΑΟΚ
ΙΛΙΣΙΟ                                  17:00                     ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ                    ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ

                               
8η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ              ΣΑΒΒΑΤΟ           5/12/2015
ΚΟΛ/ΡΙΟ                             ΩΡΑ                                                                                       ΟΜΑΔΕΣ
ΠΕΠΑΝΟΣ                          16:00                     ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ                                       ΠΑΟΚ  
ΧΙΟΥ                                     15:30                     ΝΟ ΧΙΟΥ                                             ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΝΟ
ΑΛΙΜΟΥ                              16:00                     ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ                           ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΠΕΙΡΑΙΑ                              19:00                     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ                      ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ            
ΑΛΙΜΟΥ                              18:00                     ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ                          ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΙΛΙΣΙΟ                                  16:00                     ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ                    ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ


9η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ              ΣΑΒΒΑΤΟ           12/12/2015
ΚΟΛ/ΡΙΟ                             ΩΡΑ                                                                                       ΟΜΑΔΕΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ                    14:30                     ΠΑΟΚ                                                   ΝΟ ΧΙΟΥ
ΓΛΥΦΑΔΑΣ                        16:00                     ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                              ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ            16:00                     ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ                     ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΦΑΛΗΡΟΥ                          19:00                     ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ                             ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΠΕΙΡΑΙΑ                              17:00                     ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ                            ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ     
ΑΛΙΜΟΥ                              18:00                     ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΝΟ                  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ


10η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ            ΣΑΒΒΑΤΟ           30/01/2016
ΚΟΛ/ΡΙΟ                             ΩΡΑ                                                                                       ΟΜΑΔΕΣ
ΙΛΙΣΙΟ                                  17:00                     ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ                    ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΓΛΥΦΑΔΑΣ                        16:00                     ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                              ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΠΕΠΑΝΟΣ                          13:00                     ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ                                       ΝΟ ΧΙΟΥ
ΑΛΙΜΟΥ                              16:00                     ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ                           ΠΑΟΚ
ΠΕΙΡΑΙΑ                              14:30                     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ                      ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΝΟ
ΑΛΙΜΟΥ                              18:00                     ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ                          ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ



11η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ            ΣΑΒΒΑΤΟ           6/02/2016
ΚΟΛ/ΡΙΟ                             ΩΡΑ                                                                                       ΟΜΑΔΕΣ
ΑΛΙΜΟΥ                              18:00                     ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΝΟ                                  ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ                    17:00                     ΠΑΟΚ                                                   ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΧΙΟΥ                                     15:30                     ΝΟ  ΧΙΟΥ                                            ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ            16:00                     ΝΟ  ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ                    ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
ΦΑΛΗΡΟΥ                          19:00                     ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ                             ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΠΕΙΡΑΙΑ                              17:00                     ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ                            ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ


Β’  ΓΥΡΟΣ
12η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ            ΣΑΒΒΑΤΟ           13/02/2016
ΚΟΛ/ΡΙΟ                             ΩΡΑ                                                                                       ΟΜΑΔΕΣ
ΠΕΠΑΝΟΣ                          17:00                     ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ                                       ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΙΟΥ                                     15:30                     ΝΟ ΧΙΟΥ                                             ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ                    17:00                     ΠΑΟΚ                                                   ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΑΛΙΜΟΥ                              18:00                     ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΝΟ                                  ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ   
ΠΕΙΡΑΙΑ                              19:00                     ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ                            ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΦΑΛΗΡΟΥ                          19:00                     ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ                             ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ


13η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ            ΣΑΒΒΑΤΟ           20/02/2016
ΚΟΛ/ΡΙΟ                             ΩΡΑ                                                                                       ΟΜΑΔΕΣ
ΠΕΙΡΑΙΑ                              17:00                     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ                      ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΦΑΛΗΡΟΥ                          17:00                     ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ                             ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ            16:00                     ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ                     ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΓΛΥΦΑΔΑΣ                        16:30                     ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                              ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΝΟ
ΙΛΙΣΙΟ                                  17:00                     ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ                    ΠΑΟΚ  
ΑΛΙΜΟΥ                              18:00                     ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ                          ΝΟ ΧΙΟΥ


14η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ            ΤΕΤΑΡΤΗ           24/02/2016
ΚΟΛ/ΡΙΟ                             ΩΡΑ                                                                                       ΟΜΑΔΕΣ
ΑΛΙΜΟΥ                              20:00                     ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΝΟ                                  ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΠΕΙΡΑΙΑ                              20:00                     ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ                            ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΠΕΠΑΝΟΣ                          17:00                     ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ                                       ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΑΛΙΜΟΥ                              21:30                     ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ                           ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΧΙΟΥ                                    15:30                     ΝΟ ΧΙΟΥ                                             ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ                    17:00                     ΠΑΟΚ                                                   ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ


15η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ            ΣΑΒΒΑΤΟ           27/02/2016
ΚΟΛ/ΡΙΟ                             ΩΡΑ                                                                                       ΟΜΑΔΕΣ
ΓΛΥΦΑΔΑΣ                        16:00                     ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                              ΝΟ ΧΙΟΥ
ΙΛΙΣΙΟ                                  17:00                     ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ                    ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΛΙΜΟΥ                              18:00                     ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ                          ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΠΕΙΡΑΙΑ                              15:00                     ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ                            ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
ΦΑΛΗΡΟΥ                          19:00                     ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ                             ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΝΟ 
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ            14:30                     ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ                     ΠΑΟΚ


16η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ            ΣΑΒΒΑΤΟ           12/03/2016
ΚΟΛ/ΡΙΟ                             ΩΡΑ                                                                                       ΟΜΑΔΕΣ
ΧΙΟΥ                                     15:30                     ΝΟ ΧΙΟΥ                                             ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ                    17:00                     ΠΑΟΚ                                                   ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΛΙΜΟΥ                              18:00                     ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΝΟ                                  ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΠΕΠΑΝΟΣ                          17:00                     ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ                                      ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΠΕΙΡΑΙΑ                              17:00                     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ                      ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΑΛΙΜΟΥ                              16:00                     ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ                           ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ




  
17η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ            ΤΕΤΑΡΤΗ           16/03/2016
ΚΟΛ/ΡΙΟ                             ΩΡΑ                                                                                       ΟΜΑΔΕΣ
ΦΑΛΗΡΟΥ                          14:30                     ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ                             ΝΟ ΧΙΟΥ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ            16:00                     ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ                     ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΛΥΦΑΔΑΣ                        19:00                     ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                              ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΙΛΙΣΙΟ                                  17:00                     ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ                    ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΑΛΙΜΟΥ                              21:00                     ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΝΟ                                  ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
ΠΕΙΡΑΙΑ                              19:00                     ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ                            ΠΑΟΚ

18η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ            ΣΑΒΒΑΤΟ           19/03/2015
ΚΟΛ/ΡΙΟ                             ΩΡΑ                                                                                       ΟΜΑΔΕΣ
ΑΛΙΜΟΥ                              18:00                     ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ                          ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ             
ΠΕΙΡΑΙΑ                              17:00                     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ                      ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΑΛΙΜΟΥ                              16:00                     ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ                           ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΧΙΟΥ                                     15:30                     ΝΟ ΧΙΟΥ                                             ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ                    17:00                     ΠΑΟΚ                                                   ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΝΟ
ΠΕΠΑΝΟΣ                          17:00                     ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ                                       ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ


19η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ            ΤΕΤΑΡΤΗ           23/03/2016
ΚΟΛ/ΡΙΟ                             ΩΡΑ                                                                                       ΟΜΑΔΕΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ                    14:30                     ΠΑΟΚ                                                   ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
ΑΛΙΜΟΥ                              16:00                     ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΝΟ                                  ΝΟ ΧΙΟΥ
ΠΕΙΡΑΙΑ                              20:00                     ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ                            ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΦΑΛΗΡΟΥ                          20:00                     ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ                             ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ            19:00                     ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ                     ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΓΛΥΦΑΔΑΣ                        19:00                     ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                              ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ


20η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ            ΣΑΒΒΑΤΟ           26/03/2016
ΚΟΛ/ΡΙΟ                             ΩΡΑ                                                                                       ΟΜΑΔΕΣ
ΧΙΟΥ                                     15:30                     ΝΟ ΧΙΟΥ                                             ΠΑΟΚ  
ΠΕΠΑΝΟΣ                          17:00                     ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ                                      ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ             
ΙΛΙΣΙΟ                                  17:00                     ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ                    ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΑΛΙΜΟΥ                              18:00                     ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ                          ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΠΕΙΡΑΙΑ                              15:30                     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ                      ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΑΛΙΜΟΥ                              16:00                     ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ                           ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΝΟ

21η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ            ΣΑΒΒΑΤΟ           2/04/2016
ΚΟΛ/ΡΙΟ                             ΩΡΑ                                                                                       ΟΜΑΔΕΣ
ΦΑΛΗΡΟΥ                          16:00                     ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ                             ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ            16:00                     ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ                     ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΧΙΟΥ                                 16:00                     ΝΟ ΧΙΟΥ                                             ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ                    16:00                     ΠΑΟΚ                                                   ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΛΙΜΟΥ                              16:00                     ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΝΟ                                  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ     
ΠΕΙΡΑΙΑ                              16:00                     ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ                            ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ

22η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ            ΣΑΒΒΑΤΟ           9/04/2016
ΚΟΛ/ΡΙΟ                             ΩΡΑ                                                                                       ΟΜΑΔΕΣ
ΑΛΙΜΟΥ                              16:00                    ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ                          ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΝΟ
ΠΕΙΡΑΙΑ                              16:00                    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ                      ΠΑΟΚ
ΑΛΙΜΟΥ                              16:00                    ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ                           ΝΟ ΧΙΟΥ
ΠΕΠΑΝΟΣ                          16:00                    ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ                                       ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΓΛΥΦΑΔΑΣ                        16:00                    ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                              ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΙΛΙΣΙΟ                                  16:00                    ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ                    ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

Auto Scroll Stop Scroll