ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΑΓΩΝΩΝ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ Α1 ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ
«2020 - 2021»
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/10/2020
ΚΟΛ/ΡΙΟ |
ΩΡΑ |
|
ΟΜΑΔΕΣ |
ΠΕΙΡΑΙΑ |
17:30 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ |
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ |
ΦΑΛΗΡΟΥ |
19:30 |
ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ |
ΑΕΚ |
ΧΙΟΥ |
17:00 |
ΝΟ ΧΙΟΥ |
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΣΜΥΡΝΗΣ |
ΒΟΛΟΥ |
13:00 |
ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ |
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ |
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ |
16:30 |
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ |
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ |
ΓΛΥΦΑΔΑΣ |
17:00 |
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ |
ΥΔΡΑΪΚΟΣ ΝΟ |
ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ |
16:00 |
ΑΣ ΠΑΟΚ |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ |
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΕΤΑΡΤΗ 14/10/2020
ΚΟΛ/ΡΙΟ |
ΩΡΑ |
|
ΟΜΑΔΕΣ |
ΠΕΙΡΑΙΑ |
19:30 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ |
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ |
ΑΛΙΜΟΥ |
21:00 |
ΥΔΡΑΪΚΟΣ ΝΟ |
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ |
ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ |
20:30 |
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΓΣΣ |
ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ |
ΧΑΝΙΩΝ |
14:30 |
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ |
ΝΟ ΧΙΟΥ |
ΓΟΥΔΙ |
21:00 |
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΣΜΥΡΝΗΣ |
ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ |
ΓΛΥΦΑΔΑΣ |
21:00 |
ΑΕΚ |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΣΦΠ |
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ |
19:00 |
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ |
ΑΣ ΠΑΟΚ |
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 17/10/2020
ΚΟΛ/ΡΙΟ |
ΩΡΑ |
|
ΟΜΑΔΕΣ |
ΠΕΙΡΑΙΑ |
17:30 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ |
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ |
ΦΑΛΗΡΟΥ |
17:00 |
ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ |
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ |
ΧΙΟΥ |
17:00 |
ΝΟ ΧΙΟΥ |
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ |
ΒΟΛΟΥ |
17:00 |
ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ |
ΥΔΡΑΪΚΟΣ ΝΟ |
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ |
16:30 |
ΓΣ
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ |
ΓΛΥΦΑΔΑΣ |
17:00 |
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ |
ΑΣ ΠΑΟΚ |
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ |
18:00 |
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ |
ΑΕΚ |
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 24/10/2020
ΚΟΛ/ΡΙΟ |
ΩΡΑ |
|
ΟΜΑΔΕΣ |
ΓΛΥΦΑΔΑΣ |
17:00 |
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ |
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ |
ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ |
16:00 |
ΑΣ ΠΑΟΚ |
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ |
ΠΕΙΡΑΙΑ |
16:00 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ |
ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ |
ΑΛΙΜΟΥ |
14:30 |
ΥΔΡΑΪΚΟΣ ΝΟ |
ΝΟ ΧΙΟΥ |
ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ |
18:30 |
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΓΣΣ |
ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ |
ΧΑΝΙΩΝ |
14:00 |
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΣΦΠ |
ΓΟΥΔΙ |
19:00 |
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ |
ΑΕΚ |
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 31/10/2020
ΚΟΛ/ΡΙΟ |
ΩΡΑ |
|
ΟΜΑΔΕΣ |
ΠΕΙΡΑΙΑ |
16:00 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ |
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ |
ΦΑΛΗΡΟΥ |
19:30 |
ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ |
ΥΔΡΑΪΚΟΣ ΝΟ |
ΧΙΟΥ |
17:00 |
ΝΟ ΧΙΟΥ |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ |
ΒΟΛΟΥ |
17:00 |
ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ |
ΑΣ ΠΑΟΚ |
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ |
16:30 |
ΓΣ
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ |
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ |
ΓΛΥΦΑΔΑΣ |
17:00 |
ΑΕΚ |
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ |
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ |
18:00 |
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ |
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ |
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΑΓΩΝΩΝ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ Α1 ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ
«2020 - 2021»
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΕΤΑΡΤΗ 04/11/2020
ΚΟΛ/ΡΙΟ |
ΩΡΑ |
|
ΟΜΑΔΕΣ |
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ |
20:00 |
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ |
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ |
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ |
19:30 |
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ |
ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ |
ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ |
15:00 |
ΑΣ ΠΑΟΚ |
ΝΟ ΧΙΟΥ |
ΠΕΙΡΑΙΑ |
21:00 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ |
ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ |
ΑΛΙΜΟΥ |
21:00 |
ΥΔΡΑΪΚΟΣ ΝΟ |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ |
ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ |
20:30 |
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΓΣΣ |
ΑΕΚ |
ΧΑΝΙΩΝ |
14:00 |
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ |
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ |
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 07/11/2020
ΚΟΛ/ΡΙΟ |
ΩΡΑ |
|
ΟΜΑΔΕΣ |
ΠΕΙΡΑΙΑ |
16:00 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ |
ΦΑΛΗΡΟΥ |
19:30 |
ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ |
ΠΑΟΚ |
ΧΙΟΥ |
17:00 |
ΝΟ ΧΙΟΥ |
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ |
ΒΟΛΟΥ |
17:00 |
ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ |
ΓΣ
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ |
ΓΟΥΔΙ |
19:00 |
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΣΜΥΡΝΗΣ |
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΓΣΣ |
ΓΛΥΦΑΔΑΣ |
17:00 |
ΑΕΚ |
ΥΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ |
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ |
16:00 |
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ |
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ |
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΕΤΑΡΤΗ 11/11/2020
ΚΟΛ/ΡΙΟ |
ΩΡΑ |
|
ΟΜΑΔΕΣ |
ΒΟΛΟΥ |
17:00 |
ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ |
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ |
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ |
14:30 |
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ |
ΝΟ ΧΙΟΥ |
ΓΛΥΦΑΔΑΣ |
20:00 |
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ |
ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ |
ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ |
19:00 |
ΑΣ ΠΑΟΚ |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΣΦΠ |
ΠΕΙΡΑΙΑ |
19:30 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ |
ΑΕΚ |
ΑΛΙΜΟΥ |
21:00 |
ΥΔΡΑΪΚΟΣ ΝΟ |
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ |
ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ |
14:30 |
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ |
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ |
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 21/11/2020
ΚΟΛ/ΡΙΟ |
ΩΡΑ |
|
ΟΜΑΔΕΣ |
ΠΕΙΡΑΙΑ |
16:00 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ |
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ |
ΦΑΛΗΡΟΥ |
19:30 |
ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ |
ΓΣ
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ |
ΧΙΟΥ |
17:00 |
ΝΟ ΧΙΟΥ |
ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ |
ΧΑΝΙΩΝ |
14:30 |
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ |
ΥΔΡΑΪΚΟΣ ΝΟ |
ΓΟΥΔΙ |
19:00 |
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΣΜΥΡΝΗΣ |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ |
ΓΛΥΦΑΔΑΣ |
17:00 |
ΑΕΚ |
ΑΣ ΠΑΟΚ |
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ |
18:00 |
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ |
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ |
|
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΕΤΑΡΤΗ |
25/11/2020 |
ΚΟΛ/ΡΙΟ |
ΩΡΑ |
ΟΜΑΔΕΣ |
ΧΙΟΥ |
17:00 ΝΟ ΧΙΟΥ |
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ |
ΒΟΛΟΥ |
17:00 ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ |
ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ |
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ |
20:00 ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΣΦΠ |
ΓΛΥΦΑΔΑΣ |
20:00 ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ |
ΑΕΚ |
ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ |
19:00 ΑΣ ΠΑΟΚ |
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ |
ΠΕΙΡΑΙΑ |
19:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ |
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ |
ΑΛΙΜΟΥ |
21:00 ΥΔΡΑΪΚΟΣ ΝΟ |
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ |
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΑΓΩΝΩΝ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ Α1 ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ
«2020 - 2021»
|
11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ |
28/11/2020 |
ΚΟΛ/ΡΙΟ |
ΩΡΑ |
ΟΜΑΔΕΣ |
ΠΕΙΡΑΙΑ |
16:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ |
ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ |
ΦΑΛΗΡΟΥ |
17:00 ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ |
ΝΟ ΧΙΟΥ |
ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ |
18:30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ |
ΧΑΝΙΩΝ |
14:30 ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ |
ΑΣ ΠΑΟΚ |
ΓΟΥΔΙ |
19:00 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ |
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ |
ΓΛΥΦΑΔΑΣ |
16:00 ΑΕΚ |
ΓΣ
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ |
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ |
18:00 ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ |
ΥΔΡΑΪΚΟΣ ΝΟ |
|
12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ |
05/12/2020 |
ΚΟΛ/ΡΙΟ |
ΩΡΑ |
ΟΜΑΔΕΣ |
ΦΑΛΗΡΟΥ |
19:30 ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ |
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ |
ΧΙΟΥ |
17:00 ΝΟ ΧΙΟΥ |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ |
ΒΟΛΟΥ |
17:00 ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ |
ΑΕΚ |
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ |
16:30 ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ |
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ |
ΓΛΥΦΑΔΑΣ |
14:30 ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ |
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ |
ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ |
16:00 ΑΣ ΠΑΟΚ |
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΓΣΣ |
ΠΕΙΡΑΙΑ |
15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ |
ΥΔΡΑΪΚΟΣ ΝΟ |
|
13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΕΤΑΡΤΗ |
09/12/2020 |
ΚΟΛ/ΡΙΟ |
ΩΡΑ |
ΟΜΑΔΕΣ |
ΠΕΙΡΑΙΑ |
19:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ |
ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ |
ΑΛΙΜΟΥ |
16:00 ΥΔΡΑΪΚΟΣ ΝΟ |
ΑΣ ΠΑΟΚ |
ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ |
20:30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ |
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ |
ΧΑΝΙΩΝ |
14:30 ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ |
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ |
ΓΟΥΔΙ |
20:00 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ |
ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ |
ΓΛΥΦΑΔΑΣ |
14:30 ΑΕΚ |
ΝΟ ΧΙΟΥ |
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ |
19:00 ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ |
|
14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ |
19/12/2020 |
ΚΟΛ/ΡΙΟ |
ΩΡΑ |
ΟΜΑΔΕΣ |
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ |
18:00 ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ |
ΓΛΥΦΑΔΑΣ |
16:00 ΑΕΚ |
ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ |
ΓΟΥΔΙ |
14:30 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ |
ΝΟ ΧΙΟΥ |
ΧΑΝΙΩΝ |
14:30 ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ |
ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ |
ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ |
18:30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ |
ΓΣ
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ |
ΑΛΙΜΟΥ |
18:00 ΥΔΡΑΪΚΟΣ ΝΟ |
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ |
ΠΕΙΡΑΙΑ |
17:30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ |
ΑΣ ΠΑΟΚ |
|
15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ |
09/01/2021 |
ΚΟΛ/ΡΙΟ |
ΩΡΑ |
ΟΜΑΔΕΣ |
ΓΛΥΦΑΔΑΣ |
16:00 ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ |
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ |
16:30 ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ |
ΥΔΡΑΪΚΟΣ ΝΟ |
ΒΟΛΟΥ |
17:00 ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ |
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ |
ΧΙΟΥ |
17:00 ΝΟ ΧΙΟΥ |
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ |
ΦΑΛΗΡΟΥ |
19:30 ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ |
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΣΜΥΡΝΗΣ |
ΠΕΙΡΑΙΑ |
16:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ |
ΑΕΚ |
ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ |
16:00 ΑΣ ΠΑΟΚ |
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ |
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΑΓΩΝΩΝ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ Α1 ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ
«2020 - 2021»
|
16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ |
16/01/2021 |
ΚΟΛ/ΡΙΟ |
ΩΡΑ |
ΟΜΑΔΕΣ |
ΓΟΥΔΙ |
19:00 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ |
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ |
14:30 ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ |
ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ |
ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ |
15:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ |
ΝΟ ΧΙΟΥ |
ΑΛΙΜΟΥ |
18:00 ΥΔΡΑΪΚΟΣ ΝΟ |
ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ |
ΠΕΙΡΑΙΑ |
17:30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ |
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ |
ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ |
14:30 ΑΣ ΠΑΟΚ |
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ |
ΓΛΥΦΑΔΑΣ |
16:00 ΑΕΚ |
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ |
|
17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ |
13/03/2021 |
ΚΟΛ/ΡΙΟ |
ΩΡΑ |
ΟΜΑΔΕΣ |
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ |
18:00 ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ |
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ |
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ |
16:30 ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ |
ΑΣ ΠΑΟΚ |
ΒΟΛΟΥ |
17:00 ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ |
ΧΙΟΥ |
17:00 ΝΟ ΧΙΟΥ |
ΥΔΡΑΪΚΟΣ ΝΟ |
ΦΑΛΗΡΟΥ |
19:30 ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ |
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ |
ΠΕΙΡΑΙΑ |
16:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ |
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ |
ΓΛΥΦΑΔΑΣ |
16:00 ΑΕΚ |
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ |
|
18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΕΤΑΡΤΗ |
17/03/2021 |
ΚΟΛ/ΡΙΟ |
ΩΡΑ |
ΟΜΑΔΕΣ |
ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ |
20:30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ |
ΑΛΙΜΟΥ |
21:00 ΥΔΡΑΪΚΟΣ ΝΟ |
ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ |
ΠΕΙΡΑΙΑ |
14:30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ |
ΝΟ ΧΙΟΥ |
ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ |
19:00 ΑΣ ΠΑΟΚ |
ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ |
ΓΛΥΦΑΔΑΣ |
20:00 ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ |
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ |
ΧΑΝΙΩΝ |
14:30 ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ |
ΑΕΚ |
ΓΟΥΔΙ |
21:00 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ |
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ |
|
19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ |
20/03/2021 |
ΚΟΛ/ΡΙΟ |
ΩΡΑ |
ΟΜΑΔΕΣ |
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ |
18:00 ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ |
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ |
ΒΟΛΟΥ |
17:00 ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ |
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ |
ΧΙΟΥ |
17:00 ΝΟ ΧΙΟΥ |
ΑΣ ΠΑΟΚ |
ΦΑΛΗΡΟΥ |
19:30 ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ |
ΠΕΙΡΑΙΑ |
17:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ |
ΥΔΡΑΪΚΟΣ ΝΟ |
ΓΛΥΦΑΔΑΣ |
17:00 ΑΕΚ |
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΓΣΣ |
ΓΟΥΔΙ |
14:30 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ |
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ |
|
20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΕΤΑΡΤΗ |
24/03/2021 |
ΚΟΛ/ΡΙΟ |
ΩΡΑ |
ΟΜΑΔΕΣ |
ΠΕΙΡΑΙΑ |
19:30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ |
ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ |
19:00 ΑΣ ΠΑΟΚ |
ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ |
ΓΛΥΦΑΔΑΣ |
14:00 ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ |
ΝΟ ΧΙΟΥ |
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ |
20:00 ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ |
ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ |
ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ |
20:30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ |
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΣΜΥΡΝΗΣ |
ΑΛΙΜΟΥ |
21:00 ΥΔΡΑΪΚΟΣ ΝΟ |
ΑΕΚ |
ΧΑΝΙΩΝ |
14:30 ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ |
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ |
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΑΓΩΝΩΝ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ Α1 ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ
«2020 - 2021»
|
21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΕΤΑΡΤΗ |
31/03/2021 |
ΚΟΛ/ΡΙΟ |
ΩΡΑ |
ΟΜΑΔΕΣ |
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ |
19:00 ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ |
ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ |
ΧΙΟΥ |
17:00 ΝΟ ΧΙΟΥ |
ΓΣ
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ |
ΦΑΛΗΡΟΥ |
19:30 ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ |
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ |
ΠΕΙΡΑΙΑ |
19:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ |
ΑΣ ΠΑΟΚ |
ΓΛΥΦΑΔΑΣ |
17:00 ΑΕΚ |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ |
ΓΟΥΔΙ |
21:00 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ |
ΥΔΡΑΪΚΟΣ ΝΟ |
ΧΑΝΙΩΝ |
14:30 ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ |
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ |
|
22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΕΤΑΡΤΗ |
07/04/2021 |
ΚΟΛ/ΡΙΟ |
ΩΡΑ |
ΟΜΑΔΕΣ |
ΓΛΥΦΑΔΑΣ |
20:00 ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ |
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ |
20:00 ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ |
ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ |
ΒΟΛΟΥ |
14:30 ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ |
ΝΟ ΧΙΟΥ |
ΑΛΙΜΟΥ |
14:30 ΥΔΡΑΪΚΟΣ ΝΟ |
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ |
ΠΕΙΡΑΙΑ |
19:30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ |
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ |
ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ |
19:00 ΑΣ ΠΑΟΚ |
ΑΕΚ |
ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ |
20:30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ |
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ |
|
23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ |
10/04/2021 |
ΚΟΛ/ΡΙΟ |
ΩΡΑ |
ΟΜΑΔΕΣ |
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ |
16:00 ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ |
ΝΟ ΧΙΟΥ |
ΦΑΛΗΡΟΥ |
19:30 ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ |
ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ |
ΠΕΙΡΑΙΑ |
17:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ |
ΓΣ
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ |
ΓΛΥΦΑΔΑΣ |
17:00 ΑΕΚ |
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ |
ΓΟΥΔΙ |
19:00 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ |
ΑΣ ΠΑΟΚ |
ΧΑΝΙΩΝ |
14:30 ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ |
ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ |
18:30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ |
ΥΔΡΑΪΚΟΣ ΝΟ |
|
24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ |
17/04/2021 |
ΚΟΛ/ΡΙΟ |
ΩΡΑ |
ΟΜΑΔΕΣ |
ΒΟΛΟΥ |
17:00 ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ |
ΧΙΟΥ |
17:00 ΝΟ ΧΙΟΥ |
ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ |
ΠΕΙΡΑΙΑ |
17:30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ |
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ |
ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ |
15:00 ΑΣ ΠΑΟΚ |
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ |
ΓΛΥΦΑΔΑΣ |
16:00 ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ |
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΣΜΥΡΝΗΣ |
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ |
16:30 ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ |
ΑΕΚ |
ΑΛΙΜΟΥ |
21:00 ΥΔΡΑΪΚΟΣ ΝΟ |
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ |
|
25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΕΤΑΡΤΗ |
05/05/2021 |
ΚΟΛ/ΡΙΟ |
ΩΡΑ |
ΟΜΑΔΕΣ |
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ |
19:00 ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ |
ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ |
ΠΕΙΡΑΙΑ |
19:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ |
ΝΟ ΧΙΟΥ |
ΓΛΥΦΑΔΑΣ |
19:00 ΑΕΚ |
ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ |
ΓΟΥΔΙ |
19:00 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ |
ΓΣ
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ |
ΧΑΝΙΩΝ |
19:00 ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ |
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ |
ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ |
19:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ |
ΠΑΟΚ |
ΑΛΙΜΟΥ |
19:00 ΥΔΡΑΪΚΟΣ ΝΟ |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ |
|
26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ |
08/05/2021 |
ΚΟΛ/ΡΙΟ |
ΩΡΑ |
ΟΜΑΔΕΣ |
ΦΑΛΗΡΟΥ |
17:00 ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ |
ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ |
17:00 ΑΣ ΠΑΟΚ |
ΥΔΡΑΪΚΟΣ ΝΟ |
ΓΛΥΦΑΔΑΣ |
17:00 ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ |
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ |
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ |
17:00 ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΡΕΡΙΟΥ |
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ |
ΒΟΛΟΥ |
17:00 ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ |
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΣΜΥΡΝΗΣ |
ΧΙΟΥ |
17:00 ΝΟ ΧΙΟΥ |
ΑΕΚ |
ΠΕΙΡΑΙΑ |
19:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ |
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ |