Tuesday, October 11, 2016

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΑΓΩΝΩΝ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ

                                                   Α1  ΕΘΝΙΚΗΣ  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ  ΑΝΔΡΩΝ
               
                                                          ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ  ΠΕΡΙΟΔΟΥ   «2016 - 2017»
Α’  ΓΥΡΟΣ
1η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    ΣΑΒΒΑΤΟ               22/10/2016
ΚΟΛ/ΡΙΟ                               ΩΡΑ                                                                                        ΟΜΑΔΕΣ
ΑΛΙΜΟΥ                18:00                     ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ                               ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΓΛΥΦΑΔΑΣ                            16:30                     ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                  ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ         
Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ                         16:00                     ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ                   ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΠΕΙΡΑΙΑ                 18:00                     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ                             ΠΑΟΚ
ΠΕΠΑΝΟΣ                              15:00                     ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ                                         ΝΟ ΧΙΟΥ
ΦΑΛΗΡΟΥ                             19:00                     ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ                 ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΝΟ
2η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    ΣΑΒΒΑΤΟ               5/11/2016
ΚΟΛ/ΡΙΟ                               ΩΡΑ                                                                                        ΟΜΑΔΕΣ
ΑΛΙΜΟΥ                18:00                     ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ                               ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ   16:00                     ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ                            ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΝΟ
ΧΙΟΥ                                       15:30                     ΝΟ ΧΙΟΥ                                                ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΕΘΝΙΚΟ                 15:30                     ΠΑΟΚ                                                     ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ        
ΠΕΙΡΑΙΑ                 18:00                     ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ                  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ            
ΓΟΥΔΗ                                    19:00                     ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ                          ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
3η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    ΣΑΒΒΑΤΟ               12/11/2016
ΚΟΛ/ΡΙΟ                               ΩΡΑ                                                                                        ΟΜΑΔΕΣ
ΦΑΛΗΡΟΥ                             18:00                     ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ                 ΠΑΟΚ
ΑΛΙΜΟΥ                16:30                     ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΝΟ                                      ΝΟ ΧΙΟΥ
ΓΛΥΦΑΔΑΣ                            16:30                     ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                  ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ                         16:00                     ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ                   ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΠΕΠΑΝΟΣ                              19:00                     ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ                                         ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
3η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    ΚΥΡΙΑΚΗ                13/11/2016
ΚΟΛ/ΡΙΟ                               ΩΡΑ                                                                                        ΟΜΑΔΕΣ
ΠΕΙΡΑΙΑ                 19:00                     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ                             ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
                                                4η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    ΣΑΒΒΑΤΟ               19/11/2016
ΚΟΛ/ΡΙΟ                               ΩΡΑ                                                                                        ΟΜΑΔΕΣ
ΓΟΥΔΗ                                    19:00                     ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ                          ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ
ΑΛΙΜΟΥ                20:00                     ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ                               ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΓΛΥΦΑΔΑΣ                            16:30                     ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ   16:30                     ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ                            ΝΟ ΧΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟ                 15:30                     ΠΑΟΚ                                                     ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΝΟ
ΠΕΙΡΑΙΑ                 18:00                     ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ                  ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
5η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    ΣΑΒΒΑΤΟ               26/11/2016
ΚΟΛ/ΡΙΟ                               ΩΡΑ                                                                                        ΟΜΑΔΕΣ
ΦΑΛΗΡΟΥ                             19:00                     ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ                 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΑΛΙΜΟΥ                18:00                     ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΝΟ                                      ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΧΙΟΥ                                       15:30                     ΝΟ ΧΙΟΥ                                                ΠΑΟΚ
Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ                         16:00                     ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ                   ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΠΕΙΡΑΙΑ                 17:00                     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ                             ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΠΕΠΑΝΟΣ                              18:00                     ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ                                         ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
6η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ              ΣΑΒΒΑΤΟ        3/12/2016
ΚΟΛ/ΡΙΟ                               ΩΡΑ                                                                                        ΟΜΑΔΕΣ
ΓΟΥΔΗ                                    19:00                     ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ                          ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΝΟ     
ΑΛΙΜΟΥ                18:00                     ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ                               ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΓΛΥΦΑΔΑΣ                            16:30                     ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                  ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ
Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ                         16:00                     ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ                   ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ   16:00                     ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ                            ΠΑΟΚ
ΠΕΙΡΑΙΑ                 16:30                     ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ                  ΝΟ ΧΙΟΥ
  
   
7η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    ΣΑΒΒΑΤΟ                  17/12/2016
ΚΟΛ/ΡΙΟ                               ΩΡΑ                                                                                        ΟΜΑΔΕΣ
ΠΕΠΑΝΟΣ                              18:00                     ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ                                         ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΦΑΛΗΡΟΥ                             19:00                     ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ                 ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 
ΑΛΙΜΟΥ                18:00                     ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΝΟ                                      ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΧΙΟΥ                                       15:30                     ΝΟ  ΧΙΟΥ                                               ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ         
ΕΘΝΙΚΟ                 15:30                     ΠΑΟΚ                                                     ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΠΕΙΡΑΙΑ                 17:00                     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ                             ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
8η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    ΤΕΤΑΡΤΗ                21/12/2016
ΚΟΛ/ΡΙΟ                               ΩΡΑ                                                                                        ΟΜΑΔΕΣ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ   16:00                     ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ                            ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 
ΓΟΥΔΗ                                    19:30                     ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ                          ΠΑΟΚ    
ΑΛΙΜΟΥ                16:30                     ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ                               ΝΟ ΧΙΟΥ
ΓΛΥΦΑΔΑΣ                            18:30                     ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                  ΥΔΡΑΙΚΟΣ NO
Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ                         20:30                     ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ                   ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΙΠΕΙΡΑΙΑ                                19:00                     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ                             ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ
9η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    ΣΑΒΒΑΤΟ               7/01/2017
ΚΟΛ/ΡΙΟ                               ΩΡΑ                                                                                        ΟΜΑΔΕΣ
ΠΕΙΡΑΙΑ                 18:00                     ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ                  ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΠΕΠΑΝΟΣ                              19:00                     ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ                                         ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΦΑΛΗΡΟΥ                             19:00                     ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ                 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΑΛΙΜΟΥ                18:00                     ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΝΟ                                      ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΧΙΟΥ                                       15:30                     ΝΟ ΧΙΟΥ                                                ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 
ΕΘΝΙΚΟ                 15:30                     ΠΑΟΚ                                                    ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
10η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΣΑΒΒΑΤΟ               14/01/2017
ΚΟΛ/ΡΙΟ                               ΩΡΑ                                                                                        ΟΜΑΔΕΣ
ΠΕΙΡΑΙΑ                 17:00                     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ                             ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΝΟ
ΠΕΠΑΝΟΣ                              18:00                     ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ                                         ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ   16:00                     ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ                            ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΑΛΙΜΟΥ                18:00                     ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ                               ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΓΛΥΦΑΔΑΣ                            16:30                     ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                  ΠΑΟΚ
Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ                         16:00                     ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ                   ΝΟ ΧΙΟΥ
11η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΣΑΒΒΑΤΟ               21/01/2017
ΚΟΛ/ΡΙΟ                               ΩΡΑ                                                                                        ΟΜΑΔΕΣ
ΕΘΝΙΚΟ                 15:30                     ΠΑΟΚ                                                     ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΠΕΙΡΑΙΑ                 17:00                     ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ                  ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΓΟΥΔΗ                                    19:00                     ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ                          ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΦΑΛΗΡΟΥ                             19:00                     ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ                 ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΑΛΙΜΟΥ                18:00                     ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΝΟ                                      ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ
ΧΙΟΥ                                       15:30                     ΝΟ ΧΙΟΥ                                                ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
Β’  ΓΥΡΟΣ
12η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΣΑΒΒΑΤΟ               28/01/2017
ΚΟΛ/ΡΙΟ                               ΩΡΑ                                                                                        ΟΜΑΔΕΣ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ   16:00                     ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ                            ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΓΟΥΔΗ                                    19:00                     ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ                          ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΠΕΙΡΑΙΑ                 17:00                     ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ                  ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΕΘΝΙΚΟ                 15:30                     ΠΑΟΚ                                                     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ            
ΧΙΟΥ                                       15:30                     ΝΟ ΧΙΟΥ                                                ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ
ΑΛΙΜΟΥ                18:00                     ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΝΟ                                      ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

13η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΤΕΤΑΡΤΗ 1/02/2017
ΚΟΛ/ΡΙΟ                               ΩΡΑ                                                                                        ΟΜΑΔΕΣ
ΓΛΥΦΑΔΑΣ                            18:30                     ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                  ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΑΛΙΜΟΥ                20:00                     ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΝΟ                                      ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΦΑΛΗΡΟΥ                             16:30                     ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ                 ΝΟ ΧΙΟΥ
ΠΕΠΑΝΟΣ                              17:00                     ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ                                         ΠΑΟΚ
ΠΕΙΡΑΙΑ                 19:00                     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ                             ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 
Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ                         20:00                     ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ                   ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
14η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΣΑΒΒΑΤΟ               4/02/2017
ΚΟΛ/ΡΙΟ                               ΩΡΑ                                                                                        ΟΜΑΔΕΣ
ΕΘΝΙΚΟ                 15:30                     ΠΑΟΚ                                                     ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΧΙΟΥ                                       15:30                     ΝΟ ΧΙΟΥ                                                ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΝΟ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ   16:00                     ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ                            ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΛΙΜΟΥ                18:00                     ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ                               ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΓΟΥΔΗ                                   19:00                     ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ                          ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΠΕΙΡΑΙΑ                 17:00                     ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ                  ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ
15η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΣΑΒΒΑΤΟ               11/02/2017
ΚΟΛ/ΡΙΟ                               ΩΡΑ                                                                                        ΟΜΑΔΕΣ
ΠΕΠΑΝΟΣ                              18:00                     ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ                                         ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΠΕΙΡΑΙΑ                 17:00                     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ                             ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
Ν ΣΜΥΡΝΗΣ                          16:00                     ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ                   ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΧΙΟΥ                                       15:30                     ΝΟ ΧΙΟΥ                                                ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΑΛΙΜΟΥ                18:00                     ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΝΟ                                      ΠΑΟΚ    
ΦΑΛΗΡΟΥ                             19:00                     ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ                 ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
16η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΣΑΒΒΑΤΟ               25/02/2017
ΚΟΛ/ΡΙΟ                               ΩΡΑ                                                                                        ΟΜΑΔΕΣ
ΓΟΥΔΗ                                    19:00                     ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ                          ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΠΕΙΡΑΙΑ                 17:00                     ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ                  ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΝΟ
ΕΘΝΙΚΟ                 15:30                     ΠΑΟΚ                                                     ΝΟ ΧΙΟΥ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ   16:00                     ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ                            ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΓΛΥΦΑΔΑΣ                            16:30                     ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΑΛΙΜΟΥ                18:00                     ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ                               ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ
  
17η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΣΑΒΒΑΤΟ               4/03/2017
ΚΟΛ/ΡΙΟ                               ΩΡΑ                                                                                        ΟΜΑΔΕΣ
ΑΛΙΜΟΥ                18:00                     ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΝΟ                                      ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΦΑΛΗΡΟΥ                             19:00                     ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ                 ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΠΕΠΑΝΟΣ                              18:00                     ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ                                         ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΠΕΙΡΑΙΑ                 17:00                     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ                             ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΕΘΝΙΚΟ                 15:30                     ΠΑΟΚ                                                     ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΧΙΟΥ                                       15:30                     ΝΟ ΧΙΟΥ                                                ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
18η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΤΕΤΑΡΤΗ 8/03/2017
ΚΟΛ/ΡΙΟ                               ΩΡΑ                                                                                        ΟΜΑΔΕΣ
Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ                         19:00                     ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ                   ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ        
ΓΛΥΦΑΔΑΣ                            18:30                     ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                  ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΛΙΜΟΥ                20:00                     ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ                               ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΝΟ
ΓΟΥΔΗ                                    16:30                     ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ                          ΝΟ ΧΙΟΥ
ΠΕΙΡΑΙΑ                 19:00                     ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ                  ΠΑΟΚ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ   16:00                     ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ                            ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
19η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΣΑΒΒΑΤΟ               18/03/2017
ΚΟΛ/ΡΙΟ                               ΩΡΑ                                                                                        ΟΜΑΔΕΣ
ΠΕΙΡΑΙΑ                                 17:00                     ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ                  ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΟ                 15:30                     ΠΑΟΚ                                                     ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΧΙΟΥ                                       15:30                     ΝΟ ΧΙΟΥ                                                ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΑΛΙΜΟΥ                18:00                     ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΝΟ                                      ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΦΑΛΗΡΟΥ                             19:00                     ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ                 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΠΕΠΑΝΟΣ                              18:00                     ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ                                         ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
20η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ          24/03/2017
ΚΟΛ/ΡΙΟ                               ΩΡΑ                                                                                        ΟΜΑΔΕΣ
ΓΟΥΔΗ                                    19:00                     ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ                          ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ   16:00                     ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ                           ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ        
ΠΕΙΡΑΙΑ                 19:00                     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ                             ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ                         20:30                     ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ                   ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΝΟ
ΓΛΥΦΑΔΑΣ                            16:30                     ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                  ΝΟ ΧΙΟΥ
ΑΛΙΜΟΥ                19:30                     ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ                               ΠΑΟΚ
21η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΤΕΤΑΡΤΗ 29/03/2017
ΚΟΛ/ΡΙΟ                               ΩΡΑ                                                                                        ΟΜΑΔΕΣ
ΑΛΙΜΟΥ                15:00                     ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΝΟ                                      ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΦΑΛΗΡΟΥ                             15:00                     ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ                 ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ
ΓΟΥΔΗ                                    15:00                     ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ                          ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΠΕΙΡΑΙΑ                 15:00                     ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ                  ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟ                 15:00                     ΠΑΟΚ                                                     ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 
ΧΙΟΥ                                       15:00                     ΝΟ ΧΙΟΥ                                                ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
22η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΣΑΒΒΑΤΟ               1/04/2017
ΚΟΛ/ΡΙΟ                               ΩΡΑ                                                                                        ΟΜΑΔΕΣ
Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ                         15:00                    ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ                   ΠΑΟΚ
ΓΛΥΦΑΔΑΣ                            15:00                    ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                  ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΑΛΙΜΟΥ                15:00                    ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ                               ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ   15:00                    ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ                            ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΠΕΠΑΝΟΣ                              15:00                    ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ                                         ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΝΟ
ΠΕΙΡΑΙΑ                 15:00                    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ                             ΝΟ ΧΙΟΥ
PLAY   OFFS «2016 - 2017»
Α’  ΦΑΣΗ      PLAY  OFFS  05 / 04 / 2017               ΤΕΤΑΡΤΗ                                               
                                                            07 / 04 / 2017               ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
                                                            09 / 04 / 2017               ΚΥΡΙΑΚΗ   (ΑΝ  ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ)
Β’  ΦΑΣΗ      PLAY  OFFS       19 / 04 / 2017         ΤΕΤΑΡΤΗ                                                
                                                         21 / 04 / 2017                  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
                                                         23 / 04 / 2017                   ΚΥΡΙΑΚΗ   (ΑΝ  ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ)
`Γ’  ΦΑΣΗ     PLAY  OFFS      02 / 05 / 2017               ΤΡΙΤΗ
     
                                                 04 / 05 / 2017                        ΠΕΜΠΤΗ            
                                             06 / 05 / 2017                ΣΑΒΒΑΤΟ  
                                                                                                 (ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ για 3η – 4η θέση)        
                                                08 / 05 / 2017                 ΔΕΥΤΕΡΑ       
                                                                               (ΑΝ  ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ για 1η – 2η θέση)
                                                        10 / 05 / 2017                   ΤΕΤΑΡΤΗ                
                                                                                     (ΑΝ  ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ  για 1η – 2η θέση)                                                                   
 PLAY OUTS   2016 - 2017
Α'   ΦΑΣΗ   PLAY OUTS      05 / 04 / 2017      ΤΕΤΑΡΤΗ
          07 / 04 / 2017          ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  (ΑΝ  ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ)
          09 / 04 / 2017          ΚΥΡΙΑΚΗ   (ΑΝ  ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ)
          12 / 04 / 2017          ΤΕΤΑΡΤΗ   (ΑΝ  ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ)
          15 / 04 / 2017          ΣΑΒΒΑΤΟ   (ΑΝ  ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ)
Β'   ΦΑΣΗ   PLAY OUTS       19 / 04 / 2017      ΤΕΤΑΡΤΗ
Υ.Γ.      Κατά την σύνταξη του προγράμματος ελήφθησαν υπόψη:    
1)                Οι προγραμματιζόμενες Τηλεοπτικές μεταδόσεις
2)                Η κατά το δυνατόν, αποφυγή, διανυκτερεύσεων
των  μετακινούμενων ομάδων
3)        Οι παράλληλες διοργανώσεις της κολύμβησης      
4)       Η διαθεσιμότητα των κυρίων εδρών.                
                                                              
Auto Scroll Stop Scroll