![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEihx9UEb5NjA97zQajbolITiP-f9zKVobUVmCCSnjmh2AAy81-jvW3jWp4osjkemQiGyaoPtnYvyrCFD8IbizNcVa7UAuTvhQsoZ9hA5qRPUzmtOoLO7sCtlw2ut2qySAFTvIOSr7FJ3ls/s320/20170616_205049.jpg)
Κατω απο δυσκολες καιρικες συνθηκες πραγματοποιηθηκε την Παρασκευη (16-6-2017) για μια ακομη χρονια η θρυλικη "γιορτη του κρουασαν"(ΓΙΟΡΤΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΟΠΑΝ) στο δημοτικο κολυμβητηριο της Καστελας! Τον Ομιλο μας στην εκδηλωση εκπροσωπησε το μελος του Δ.Σ.και Εφορος του τμηματος κ.ΛΥΓΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ.
Παρολες ομως τις μπορες κ τις καταιγιδες Οι μικροι κολυμβητες μας δε φανηκαν να πτοουνται!!.Αξιζουν πολλα συγχαρητηρια και μπραβο στον προπονητη του τμηματος κ.ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΝΙΚΟΛΑΟ για την κολυμβητικη προοδο των μικρων αθλητων του Ομιλου μας.Εξαλλου ο βρεγμενος τη βροχη δεν τη φοβαται. Κολυμπησαν, διασκεδασαν, εδωσαν τον καλυτερο εαυτο τους κ στο τελος το χειροκροτημα του κοσμου ηταν η πιο ομορφη ανταμοιβη για την προσπαθεια τους!!! ( καλα καλα!!!... κ το μεταλλιο.... καλα καλα.... κ το κρουασαν!!!) Ευχαριστουμε πολυ ολους για τη συμμετοχη κ την προσπαθεια τους καθολη τη διαρκεια της χρονιας. Επισης να θυμισουμε οτι οι προπονησεις μας συνεχιζονται κανονικα μεχρι τελος του μηνα.