ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ – ΥΔΡΑΪΚΟΣ 10-10. - ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Breaking

Κυριακή 10 Φεβρουαρίου 2019

ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ – ΥΔΡΑΪΚΟΣ 10-10.

ΙΣΟΠΑΛΟΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΣΤΗΝ ΚΡΗΤΗ Ο ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ ΜΕ ΤΟΝ ΥΔΡΑΪΚΟ NO

Ο ΝΟ Χανίων βρέθηκε πολύ κοντά στην ήττα από τον Υδραϊκό στην Κρήτη, όμως στο τελευταίο οκτάλεπτο, κατάφερε να πάρει να τον βαθμό της ισοπαλίας (10-10).
Ο Υδραϊκός κυριάρχησε στα τρία πρώτα οκτάλεπτα του αγώνα, προηγήθηκε 7-2 και στη συνέχεια 8-4, στο ημίχρονο και 10-6 στο τέλος του τρίτου οκτάλεπτου. Με μια εκπληκτική αντεπίθεση στο τέλος, όμως, ομάδα του Ηλία Μαχαίρα (που δεν ήταν στον πάγκο, λόγω τιμωρίας) πέτυχε 4 αναπάντητα γκολ στην τελευταία περίοδο και ισοφάρισε στο τελικό 10-10.
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ – ΥΔΡΑΪΚΟΣ NO 10-10.
Οκτάλεπτα: 2-4, 2-4, 2-2, 4-0.
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ (Μανούσος Βιζυράκης): Λεβεντάκης, Παπαδόπουλος Τρ., Πολύζος, Νάστραν 2, Χατζηκυριακάκης 1, Μπατάκης 2, Βουλγαράκης 2, Χαριτάκης 2, Μπαριωτάκης 1, Λειψάκης, Αγιωργούσης, Μαζοκοπάκης, Κουτρουλάκης, Αποστολάκης, Μανιουδάκης.
ΥΔΡΑΪΚΟΣ NO (Δημήτρης Κραβαρίτης): Φλέγκας, Καζάζης, Μιτελούδης, Κοκκινάκης 1, Πρέκας 2, Καλαργυρός, Μπλάνης, Χονδροκούκης 1, Αργυρόπουλος Κ., Στελλάτος, Τσαχειλίδης 3, Ίρβινγκ 3, Μαντής, Ρουμάνης.
Διαιτητές: Κουρέτας, Παϊρακταρίδης
Αλυτάρχης: Νίκος Βλαζάκης